Nowości w Hodowli

Witamy na stronie warszawskiej hodowli kotów brytyjskich
Cats van Doro*PL
zarejestrowanej w Elitarnym Klubie Kota Rasowego pod patronatem Felis Polonia

Cats Van Doro21 listopad 2018 r. Zapraszam do obejrzenia zdjęć kociąt po SC Atenie Szkrabek*Pl i GIC MISTER CREDO of Kotoffski*RU w galerii miotu. Kociaki będą gotowe do zmiany domu na początku grudnia.
Cats Van Doro16 listopad 2018 r. Niebawem gotowe do zmiany domu będą, kociaki po ostatnim już miocie naszej wspaniałej kotki SC Ateny Szkrabek*Pl W miocie jest szósta maluchów 3 kocurki i 3 kotki. Zdjęcia kociąt wkrótce pojawią się na stronie.
Cats Van Doro28 sierpień 2018 r. MAMY WOLNE KOCIĘTA w kolorze liliowym. Kociaki, są już po wszystkich szczepieniach , po zabiegu kastracji gotowe do zmiany domu. Najnowsze zdjęcia małych rozrabiaków można obejrzeć -->TU<--.
Cats Van Doro29 lipiec 2018 r. W Hodowli MAMY WOLNE KOCIĘTA po rodzicach, JAFA Cats Van Doro*Pl i WCH Quinten Hoedy`s Angles. Maluszki w kolorach : liliowym, niebieskim i liliowo białym. Zapraszamy do kontaktu. Zdjęcia miotu L można obejrzeć -->TU<--. Niebawem pojawią się na stronie najnowsze zdjęcia miotu. Maluchy, będą gotowe do zmiany domu w połowie sierpnia.
Cats Van Doro26 lipiec 2018 r. 22 czerwca byliśmy z wizytą u doktora Rafała Niziołka na badaniach kontrolnych w kierunku kardiomiopatii przerostowej (HCM). Otrzymaliśmy certywikaty z prawidłowymi wynikami, które wskazują na zdrowe serca u naszych kotów !
Cats Van Doro23 marzec 2018 r. Nowe zdjęcia miotu K można obejrzeć -->TU<--.
Cats Van Doro22 marzec 2018 r. Miło nam poinformować, że 25 grudnia 2017 roku przyszły na świat maluszki w kolorze niebieskim i płowym :) Rodzicami zostali Flavia Cats Van Doro*Pl i GIC Mister Credo of Kotoffski*RU, zdjęcia miotu K można obejrzeć -->TU<--.
Cats Van Doro11 czerwiec 2017 r. Mamy WOLNĄ KOTKĘ w kolorze liliowym , zapraszam do obejrzenia zdjęć JAFY Cats van Doro*PL
Nowe zdjęcia naszej kremowej koteczki do obejrzenia na stronie ZUZIA BriTabby*Pl
oraz najnowsze zdjęcia FLAVI Cats van Doro*Pl pojawiły się w jej galerii.
Cats Van Doro10 czerwiec 2017 r. Przedstawiam nową kotkę hodowlaną, ZUZIĘ Britabby*PL w kolorze kremowym z genem ticked, która pojawiła się w mojej hodowli parę miesięcy temu. Bardzo dziękuję Lilianie Szwarc za wspaniałą kotkę o cudownym charakterze i niesamowitych pomysłach :) Zapraszam na stronę Zuzi oraz do obejrzenia zdjęć w jej galerii.
Cats Van Doro09 czerwiec 2017 r. Z miotu po rodzicach : SC ATENIE Szkrabek*Pl i GIC MISTER CREDO of Kotoffski*RUS, WOLNA jest jedna kotka o imieniu JAFA w kolorze liliowym. Kotka o wspaniałym charakterze, uwielbiająca zabawy, miziaki i ludzi czeka na kochających opiekunów. Najnowsze zdjęcia JAFY, można obejrzeć w Galerii Miotu J.
Cats Van Doro29 marzec 2017 r. Kilka nowych zdjęć płowego kocurka, który niebawem zamieszka w hodowli Kateriny Ovanesian (sędzia FiFe)na Ukrainie. Zapraszam do galerii Miotu I.
Cats Van Doro20 luty 2017 r. 19 grudnia 2016 r urodził się miot po rodzicach : SC ATENIE Szkrabek*Pl i GIC MISTER CREDO of Kotoffski*RUS. W miocie urodziło się 5 maluszków w kolorze niebieskim i lilowym . Zapraszam do obejrzenia zdjęć -->TU<--.
Cats Van Doro25 styczeń 2017 r. MAMY WOLNE KOCIĘTA !!! Z miotu I , wolny jest jeszcze jeden kociak w kolorze niebieskim . Maluch o wspaniałym charakterze, uwielbiający zabawę, miziaki i przytulaski. Zdjęcia można obejrzeć -->TU<--. Oraz wolne są kocięta z miotu, który przyszedł na świat 19 grudnia 2016 r po rodzicach : SC ATENIE Szkrabek*Pl i GIC MISTER CREDO of Kotoffski*RUS. W miocie urodziła się 5 maluszków w kolorze niebieskim i lilowym . Na dniach pojawi się więcej informacji oraz zdjęcia.
Cats Van Doro25 styczeń 2017 r. Miło nam poinformować, że 04 grudnia 2016 roku przyszły na świat pierwsze płowe kociaki w naszej hodowli !!! Rodzicami zostali Flavia Cats Van Doro*Pl i GIC Mister Credo of Kotoffski*RU, zdjęcia miotu I można obejrzeć -->TU<--.
Cats Van Doro11 czerwiec 2016 r. HANA jest już po zabiegu sterylizacji i jest gotowa do zmiany domu. Jest kotką w kolorze czarny szylkret (czarno-ruda). Uwielbia bliskość człowieka, miziaki , spanie na kolanach i wszelkie zabawy. Jest kotką spokojną , wesołą  z dużą dawką miłości i z cudownym charakterem. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Najnowsze zdjęcia można obejrzeć -->TU<--.
Cats Van Doro10 czerwiec 2016 r. HEIDI to kociak w kolorze niebieski szylkret tabby. Kotka o cudownej budowie, pięknych oczach i wspaniałym temperamencie Do domu nie-hodowlanego zostanie wydana po zabiegu sterylizacji. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszam do obejrzenie najnowszych zdjęć -->TU<--.
Cats Van Doro10 czerwiec 2016 r. Zapraszam na stronę planów hodowlanych. Najnowsze informacje na temat przyszłych miotów, można zobaczyć
-->TU<--.
Cats Van Doro06 marzec 2016 r. Zapraszam do obejrzenia zdjęć 18 dniowych maluszków Evity. -->TU<--.
Cats Van Doro24 luty 2016 r. W hodowli postanowiliśmy pozostawić ślicznie zapowiadającą się niebieską szylkretową dziewczynkę po wspaniałych rodzicach . Więcej informacji można przeczytać na stronie FLAVI Cats van Doro. Strona będzie systematycznie uzupełniania .
Cats Van Doro23 luty 2016 r. Najnowsze zdjęcia 2,5 rocznego GIC ( FIFe) , GIC ( WCF) MISTER CREDO of Kotoffski*RU, można obejrzeć -->TU<--.
Cats Van Doro23 luty 2016 r. Uwielbiam kolorowe mioty Evity :) 16 lutego przyszły na świat maluchy po GIC EVITA BriCatLand*PL i IC CHARLIE BROWN`S ANTHEM . W ciągu kilku dni zdjęcia dzieci będzie można obejrzeć -->TU<--.
Cats Van Doro22 luty 2016 r. Miło nam przedstawić maluszki po SC Atenie Szkrabek i GIC Mister Credo of kotoffski*RU, zdjęcia miotu G można obejrzeć -->TU<--.
Cats Van Doro29 wrzesień 2015 r. Kilka nowych zdjęć GIC Mister Credo of Kotoffski*RU, można obejrzeć -->TU<--.
Cats Van Doro28 wrzesień 2015 r. Zapraszam do obejrzenia zdjęć pięcio tygodniowych maluszków z miotu F.
Cats Van Doro06 sierpień 2015 r. Kilka nowych zdjęć z wystaw naszego płowego kocurka GIC Mister Credo of Kotoffski*RU, można obejrzeć -->TU<--.
Cats Van Doro06 sierpień 2015 r. Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z pierwszych wystaw ERICI Cats van Doro*Pl, nasza wychowanka jest w jednej z najstarszych hodowli kotów brytyjskich w Polsce o nazwie CZANKRA*Pl . Zdjęcia Erici można obejrzeć -->TU<--. Życzymy jej wielu sukcesów !!! :)
Cats Van Doro05 sierpień 2015 r. W dniu 08 lipca w naszej hodowli przyszły na świat dzieci po naszej płowej kotce CH HU*Fairy Bear`s FIORELLA i po pięknym ojcu GIC Iven from Murlandyia*D Zapraszam do obejrzenia zdjęć trzy tygodniowych maluszków z miotu F.
Cats Van Doro13 maj 2015 r. Decyzje podjęte :) Z planami hodowlanymi można zapoznać się -->TU<--.
Cats Van Doro10 luty 2015 r. Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć naszego płowego kocurka Mister Credo.
Cats Van Doro10 luty 2015 r. Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć naszej płowej kotki HU*Fairy Bear`s FIORELLA.
Cats Van Doro10 luty 2015 r. Nasza jedynaczka - kluseczka rośnie w bardzo szybkim tempie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć 16 dniowej szylkreci :) galerii miotu E.
Cats Van Doro04 luty 2015 r. W dniu 24 stycznia 2015r przywitaliśmy na świecie jedynaczkę cudowną niebiesko-białą szylkretkę. Córeczka GIC Evity BriCatLand i IC Mister Credo of Kotoffski jest przesłodkim maluszkiem, który bardzo szybko przybiera na wadze, co nie dziwi mając do dyspozycji tyle matczynych cycuszków :) Kotka ma grupę krwi AB, nie niesie genu LH , niesie płowy kolor. Zapraszam do obejrzenia pierwszych zdjęć jedynaczki do galerii miotu E.
Cats Van Doro12 styczeń 2015 r. W naszym domu pojawiła się nowa cudowna koteczka w płowym kolorze. Przyjechała ze wspaniałej węgierskiej hodowli Fairy Bear`s . Fiorella jest śliczną kotką o wspaniałej budowie i cudownym charakterze. Zapraszam na stronę HU*Fairy Bear`s FIORELLI.
Cats Van Doro10 styczeń 2015 r. Z niecierpliwością oczekujemy maluszków po GIC Evita BriCatLand i IC Mister Credo of Kotoffski. Zapraszam na stronę plany hodowlane.
Cats Van Doro9 styczeń 2015 r. Długo nie miałam możliwości zaktualizowania strony. Obecnie nie mam już problemów z łączem internetowym i strona będzie aktualizowana na bieżąco. Przez pół roku było kilka zmian w mojej hodowli. Między innymi mój kocurek Mister Credo of Kotoffski ukończył tytuły Championa w FiFe i WCF oraz Inter Championa w FiFe i miał wspaniałe osiągnięcia wystawowe:) Zapraszam na stronę IC Mister Credo oraz do obejrzenia nowych zdjęć w jego galerii.
Cats Van Doro11 czerwiec 2014 r. Weekend spędzony na Międzynarodowej Wystawie Kotów WCF w Radomiu, okazał się dla nas bardzo szczęśliwy :) Oto wyniki: MISTER CREDO of Kotoffski 2 x CAC, 1 x NOM BIS , WCF RING - 2 miejsce / 22 koty CARUSO Cats van Doro* PL Pierwszego dnia wystawy otrzymał Ex 1 , CACJ, NOM i został wybrany najpiękniejszym kociakiem wystawy specjalistycznej otrzymując tytuł BEST BRITISH KITTEN . Drugiego dnia Caruso otrzymał Ex1, CACJ, NOM BIS , wygrał BIS oraz BEST OF BEST KITTEN , wszystkie porównania wygrał pełną ilością głosów !!! Zapraszam na stronę galerii CARUSO.
Cats Van Doro18 lipiec 2014 r. Z ostatniego miotu D pozostał w hodowli jeden wolny kocurek w kolorze liliowym. Dayton ma wspaniały charakter. Jest bardzo spokojnym kociakiem, uwielbia wszelkie miziaki i bliską obecność człowieka. Uwielbia spać w łóżku , wtulony w moje ręce. Osoby chętne do rezerwacji kocurka zapraszam do kontaktu.
Cats Van Doro26 maj 2014 r. Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć 6 tygodniowych dzieci Ateny. Zapraszam na stronę galerii miotu D.
Cats Van Doro04 maj 2014 r. Najmłodsze maluszki w mojej hodowli właśnie kończą 4 tygodnie życia. Cała 7 rozwija się cudownie. Mamusia spisuje się na medal, wspaniale opiekuje się swoimi dziećmi !  Pierwsze zdjęcia kociątek można obejrzeć w zakładce Miotu D.
Cats Van Doro04 maj 2014 r. Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć 11 tygodniowych dzieci Evity. Maluchy są już po dwukrotnym odrobaczeniu i szczepieniu i niebawem zmienią opiekunów. Zapraszam na stronę galerii miotu C.
Cats Van Doro09 kwiecień 2014 r. Pomiędzy sobotnią, a niedzielną wystawą w nocy, moja Atena postanowiła zrobić nam jeszcze jedną niespodziankę. 6.IV.2014 przywitaliśmy na świecie 7 maluszków w kolorach niebieskim i lilowym lub płowym . Poród odbył się sprawnie w ekspresowym tempie jak na taką ilość malców :) Niebawem na stronie pojawią się zdjęcia dzieciaczków.
Cats Van Doro09 kwiecień 2014 r. Wspaniałe wieści z wystawy organizowanej przez klub PZF ( WCF ) , która odbyła się w Warszawie. Mister Credo of Kotoffski w dwa dni wystawy został wspaniale oceniony przez sędziów : 2xEx1, 1xCACJ ( ukończył tytuł CHAPION JUNIOR ) , 2xBIV, 2xNOM BIS oraz 2xBOS cat. III i WCF RING - 3 miejsce/20 kotów wszystkich ras !!! Jestem dumna i zarazem szczęśliwa :) .
Cats Van Doro04 marzec 2014 r. Kilka zdjęć z wystawy mojego płowego, 10 miesięcznego kocurka można obejrzeć na jego stronie. Zapraszam na stronę Mister Credo.

Cats Van Doro04 marzec 2014 r. Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć dzieciaczków GIG EVITY BriCatLand* i GIC Harleya am Trotzbach. Zapraszam na stronę galerii miotu C.

Cats Van Doro17 luty 2014 r. Długo oczekiwany miot pojawił się w naszej hodowli. Rodzicami po raz drugi zostali GIG EVITA BriCatLand* i GIC Harley am Trotzbach z hod. BriTabby*Pl. 6 lutego 2014 przywitaliśmy 3 słodkich maluszków w kolorach: kocurki niebieski i czarny ( gen. Ticked ) oraz ruda kotka tabby Ticked. Zapraszam na stronę Miotu C oraz do obejrzenie pierwszych zdjęć jednotygodniowych słodziaków :) .

Cats Van Doro17 luty 2014 r. Kilka nowych zdjęć płowego kocurka można obejrzeć na jego stronie. Zapraszam na stronę Mister Credo. "Synek" pięknie sie rozwija w wieku prawie 8 miesięcy waży 6 kg !!!
Cats Van Doro30 styczeń 2014 r. Zmiany w planowanych miotach. Nasza GIC Atena Szkrabek była na randce u pięknego płowego kocura WCH KLAPSON ANTUAN LEWIE SANDY-CAT & BELTENE . Mam nadzieję, że randka była owocna i w kwietniu przywitamy wspaniałe maluszki :)
Cats Van Doro17 styczeń 2014 r. W dniach 11-12.I.2014 braliśmy udział w Wystawie w Piasecznie, organizowanej przez klub IBSCC pod patronatem WCF. Nasze koty wspaniale wypadły na tej wystawie. Oprócz cudownych opisów sędziowskich były i wygrane :) Nasza GIC Atena Szkrabek w drugi dzień otrzymała Ex1 i pierwszy swój certyfikat na Championa WCF . Mister Credo of Kotoffski otrzymał w dwa dni wystawy : 2xEx1, 2xCACJ, 2xBIV, NOM BIS i WCF RING - 2 miejsce/24 koty wszystkich ras !!! Zdjęcia z wystawy można obejrzeć Tu ....
Cats Van Doro10 styczeń 2014 r. Kilka nowych zdjęć płowego 6,5 miesięcznego kocurka można obejrzeć na jego stronie. Credo jest spełnieniem moich marzeń :). Jestem zafascynowana jego kolorem , charakterem i jego rozwojem . Zapraszam na stronę Mister Credo.
Cats Van Doro26 grudzień 2013 r. Zapowiedzi miotu po GIC Evicie BriCatland i GIC Harley am Trotzbach z hod. BriTabby*Pl. Mam nadzieję , że i tym razem Evita urodzi równie piękne dzieci co w pierwszym miocie :) Maluszków spodziewamy się na początku lutego 2014 r. Zapraszam do zakładki plany hodowlane. Pierwszy miot po tej parze można obejrzeć w                                                     zakładce MIOT B.
Cats Van Doro26 listopad 2013 r. Długie poszukiwania kocurka nareszcie się skończyły :) Do naszej hodowli przyjechał śliczny kocurek w rzadkim płowym kolorze z Rosyjskiej hodowli. Bardzo dziękuję Irinie za zaufanie i powierzenie nam pod opiekę Mister Credo of Kotoffski !
Moti (po domowemu) jest pięknym kocurkiem o wspaniałej budowie i cudownym charakterze. Chętnych do obejrzenia jego zdjęć zapraszam do galerii, więcej informacji na stronie MISTER CREDO of Kotoffski.
Cats Van Doro30 październik 2013 r. Kilka nowych zdjęć, zrobionych tego lata pojawiło się w galerii w kategoriach : makro, owady, flora, ważki ... Chętnych zapraszam do obejrzenia Tu ---> można zobaczyć zdjęcia.
Cats Van Doro30 październik 2013 r. Zdjęcia z wakacji IC EVITY Szkrabek*Pl do obejrzenia w jej galerii. Serdecznie zaprazszam .
Cats Van Doro30 październik 2013 r. Mamy pierwszego Grand International Champion w naszej Hodowli ! Ten bardzo wysoki tytuł zdobyła nasza GIC Evita BriCatLand*Pl. Przy okazji wstawione zostały na stronę zdjęcia z wakacji na których widać , jak Evita szalała na łonie natury :) Serdecznie zapraszam do ich obejrzenia . Tu ---> można zobaczyć zdjęcia.
Cats Van Doro30 październik 2013 r. BENEFIS CATS VAN DORO`PL - The first exhibition. She has excellent results at the show Russia, Belgorod 22-23.09.2013 And general admiration.
Both days of nomination for BIS.
Best Junior in breed.
5th place WCF ring Junior
Ogromne gratulacje dla Iriny i Benefis !!!! Tu ---> można zobaczyć zdjęcia.
Cats Van Doro14 lipiec 2013 r. I przyszedł ten dzień , w którym musiałam pożegnać się moim ukochanym "Misiem" :( Blackberry poleciał do wspaniałej rodziny mieszkającej w  Brazylii. Szczęśliwego życia maluszku !!! Zapraszam do obejrzenia zdjęć Blackberrego z pierwszych godzin z nowego domu w Brazylii i pierwszych filmików , jak się okazało całkiem wyluzowanego kocurka :) Tu ---> można zobaczyć zdjęcia i obejrzeć filmiki.
Cats Van Doro13 lipiec 2013 r. Z wystawy w Czechach w Brnie wróciliśmy z pięknymi wynikami !!! Atena w pierwszym dniu skończyła Inter Championa , a w drugim zdobyła pierwszy swój certyfikat na GIC - a, 2 x Ex 1, 2 x Nom , 2 x BIV TOTAL, 1 x BOS. Dumna jestem z mojej dziewczynki !!!
Blackberry Cats van Doro - 2 x EX 1, 1 x Nom , lilaczek dostał piękne oceny sędziowskie :) Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wystawy.
Cats Van Doro09 czerwiec 2013 r. Z miotu B wolny jest jeszcze śliczny kocurek w kolorze lila ticked , zwycięzca ( BIS i WCF RING ) wystawy w Radomiu. Zapraszam do obejrzenia najnowszych zdjęć kocurka z miotu B.
Cats Van Doro09 czerwiec 2013 r. Wzieliśmy udział w International Cat Show WCF, Radom 1-2.VI.2013r. Wystawa okazała się być sukcesem dla mojej hodowli !!! Poniżej wyniki kociaków urodzonych w mojej hodowli:
MIOT B - 2 x Ex 1, 2 x Nom , 2 x BIS LITER !!!
Blackberry Cats van Doro- 2xEX 1, 2xNom , 1xBIS Baby, 1 WCF RING !
Dumna jestem z moich maluszków :) Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wystawy.
Cats Van Doro16 kwiecień 2013 r. Czas leci ... maluszki skończyły 6 tygodni, zdjęcia można obejrzeć w galerii miotu B.
Cats Van Doro05 kwiecień 2013 r. Zdjęcia 4 tygodniowych, przesłodkich kociaków, można obejrzeć w galerii miotu B.
Cats Van Doro25 marzec 2013 r. Nowe zdjęcia 3 tygodniowych kociaków, można zobaczyć w galerii miotu B.
Cats Van Doro17 marzec 2013 r. Zdjęcia dwutygodniowych przesłodkich kolorowych kociąt , można zobaczyć w galerii miotu B.
Cats Van Doro10 marzec 2013 r. 02 marca przyszły na świat maluszki. Po raz pierwszy mamusią została IC Evita BriCatLand, a tatusiem miotu jest piękny kocur GIC Harley am Trotzbach z hod. BriTabby*Pl!!! Zapraszam do ich obejrzenia w galerii miotu B.
Cats Van Doro02 marzec 2013 r.  Z miotu po CH Atenie Szkrabek i IC Cashmirze Perła von Agiro są wolne koteczki z opcją hodowlaną. Zapraszam do obejrzenia zdjęć. galerii miotu A.
Cats Van Doro25 luty 2013 r.  Zapraszam do obejrzenia najnowszych zdjęć 8 tygodniowych maluchów w galerii miotu A.
Cats Van Doro08 luty 2013 r.  Kocięta skończyły 6 tygodni, rozrabiają na całego można godzinami na nie patrzeć i wiecznie jest niedosyt :) Zapraszam do obejrzenia najnowszych zdjęć w galerii miotu A.
Cats Van Doro23 styczeń 2013 r. Maluszki mają prawie 4 tygodnie, są coraz bardziej sprawniejsze, zabawowe i nieziemsko kochane :) !!! Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć w galerii miotu A oraz pierwszego filmiku kociąt ( na dole strony ).
Cats Van Doro15 styczeń 2013 r. Chętnych do obejrzenia nowych zdjęć makro , zapraszam do galerii ważek, owadów i motyli.
Cats Van Doro12 styczeń 2013 r. Zapowiedzi miotu po IC Evicie BriCatland i GIC Harley am Trotzbach z hod. BriTabby*Pl. Maluszków spodziewamy się na początku marca. Zapraszam do zakładki plany hodowlane.
Cats Van Doro10 styczeń 2013 r. Maluszki ukończyły 2 tygodnie i otworzyły oczka !!! Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć w galerii miotu A.
Cats Van Doro02 styczeń 2013 r. Pierwsze zdjęcia kociąt !!! Zapraszam do ich obejrzenia w galerii miotu A.
Cats Van Doro29 grudzień 2012 r. 26.XII.2012 przyszło na świat 6 kociąt po cudownych rodzicach Ch Atenie szkrabek*PL i EC Cashmirze Perła von Agiro*Pl . Mimo długiego i wyczerpującego porodu maluszki urodziły się silne, zdrowe i duże, jak na tak liczną gromadkę. Kocięta pięknie przybierają na wadze i mam nadzieję, że wyrosną na śliczne duże misie. Atena spisała się na medal ! Niebawem pojawi się więcej zdjęć kociąt w zakładce Obecne mioty - Miot A.
Cats Van Doro22 październik 2012 r. Zmiany w planowanych miotach.
Cats Van Doro11 październik 2012 r. 06-07.X. na Międzynarodowej Wystawie w Wilnie EVITA BriCatLand*PL ukończyła INTER CHAMPIONA i rozpoczęła GRANDA. Brawa dla Evity !!! Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wystawy oraz zdjęć z pięknego Wilna.
Cats Van Doro24 wrzesień 2012 r. 21-22.IX. na Międzynarodowej Wystawie w Bydgoszczy Atena Szkrabek ukończyła CHAMPIONA. Jestem dumna z mojej niebieskiej panny !!! W sobotę: otrzymała Ex1, CAC, BIV, Nom BIS oraz BOS. BIV - a , wygrała w porównaniu z 3 utytułowanymi kocurami, dla sędziny ważna była budowa i sierść, stwierdzając , że ATENA ma te cechy najlepsze, przyznała jej BIV- a. Niedziela była równie owocna : Ex 1, CACIB, Nom BIS, BOS. Kilka zdjęć z bydgoskiej wystawy.
Cats Van Doro24 wrzesień 2012 r. 15-16.IX. odbyła się Międzynarodowa Wystawa we Wrocławiu na której Atena Szkrabek otrzymała Ex1, CAC, i Nom BIS. Kilka zdjęć ATENY można obejrzeć w zakładce wystawy.
Cats Van Doro06 wrzesień 2012 r. Ukończona została strona mojej kotki domowej ZUZI ( kastratka ). Zapraszam do obejrzenia zdjęć ZUZALKA.
Cats Van Doro06 wrzesień 2012 r. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z serii : ATENA na wakacjach, EVITA na wakacjach.
Cats Van Doro15 czerwiec 2012 r. Zapraszam do obejrzenia foto relacji z Międzynarodowej wystawy, która odbyła się 08-09.VI.2012r w Bielsku Białej. Moja śliczna szylkretka Evita dostała pierwsze swoje dwa certyfikaty na championa!!! Atena uzyskała Ex1 , Nom i wygrała BIS młodzieży !!! Jestem bardzo zadowolona z osiągnięć moich kotek !
Cats Van Doro18 kwiecień 2012 r. Powstał nowy dział - FOTOMONTAŻ. Są to moje pierwsze kroki w tej dziedzinie "fotografii" , tak więc na bieżąco będą dokładane nowe prace. Zapraszam do obejrzenia zdjęć .
Cats Van Doro17 kwiecień 2012 r. Foto relacja z Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych w Warszawie 25-26.II.2012 - PZF, WCF. Zapraszam do obejrzenia zdjęć .
EVITA BriCatLand07 marzec 2012 r. Nowe zdjęcia 7 miesięcznej EVITY BriCatLand*PL oraz następne małe sukcesy wystawowe. Zapraszam na stronę "EVITA na wystawach" .
ATENA Szkrabek07 marzec 2012 r. Nowe zdjęcia niespełna 5 miesięcznej ATENY Szkrabek*PL Pierwsze sukcesy małej ATENY !!! Na Międzynarodowej Wystawie otrzymuje Ex 1, NOM BIS i BIV !!! Jestem z niej bardzo dumna! Zapraszam na stronę "ATENA na wystawach" .
Cats Van Doro18 luty 2012 r. Pierwsze sukcesy EVITY BriCatLand*PL !!! Na Międzynarodowej Wystawie Evita otrzymuje Ex 1 i NOM BIS !!! Jestem z niej bardzo dumna! Zapraszam na stronę "Evita na wystawach" .
Cats Van Doro14 luty 2012 r. Foto relacja z XXVIII i XXIX Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych z 11-12 lutego 2012r organizowanej przez Stowarzyszenie Miłośników Kotów JEDYNKA. Zapraszam do obejrzenia zdjęć .
Cats Van Doro08 luty 2012 r. Nowe zdjęcia EVITY, ATENY oraz w galerii zdjęć (KOTY, MAKRO i FLORA).
Cats Van Doro02 luty 2012 r. Zapraszam do kontaktu z zaprzyjaźnioną hodowlą Perła Syberii, w której obecnie są dostępne piękne kociaki syberyjskie!!! Również, możecie Państwo obejrzeć zdjęcia kociąt na mojej stronie w zakładce galeria kociąt syberyjskich.
Cats Van Doro27 styczeń 2012 r. Nowe zdjęcia w zakładce MAKRO. Zapraszam do oglądania.
Cats Van Doro25 styczeń 2012 r. Zakładki prawie ukończone, zapraszam do zwiedzania. W galerii znajdziecie Państwo zdjęcia o różnej tematyce. Zapraszam do oglądania.
Wystawa EKKR23 styczeń 2012 r. Elitarny Klub Kota Rasowego EKKR zaprasza hodowców na XIX i XX MIĘDZYNARODOWĄ WYSTAWĘ KOTÓW RASOWYCH oraz na SPECJALISTYCZNĄ WYSTAWĘ KOTÓW SYBERYJSKICH i NEVA MASQUARADE w Legionowie 28-29 stycznia 2012r. Więcej informacji na stronie EKKR.
Cats Van Doro21 styczeń 2012 r. Zostały ukończone strony EVITY BriCatLand*PL i ATENY Szkrabek*PL oraz ich galerie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć EVITY i zdjęć ATENY.
Cats Van Doro20 styczeń 2012 r. Strona rusza w sieci. Nie wszystkie zakładki są już napisane, braki będą na bieżąco uzupełniane. Szata graficzna strony, jest jeszcze w dopracowaniu, także pojawią się jeszcze zmiany.

  gadu-gadu         
Loading
 

    © Projekt i prowadzenie strony:  Dorota gębska.
    Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione.     Kontakt mailowy: dorota.gebska@wp.pl 
    Link do Mapa strony